Icontio bloguje

Asistivní technologie SensCare monitoruje stav osob a jejich aktuální situaci pomocí senzorů teploty, krevního tlaku, srdečního rytmu, saturace krve kyslíkem, glukometrem a dalšími. Ty mohou průběžně měřit a dlouhodobě zaznamenávat...

NEUROSMART: Cílem je co nejkvalitnější péče o seniory a nemocné v domácím prostředí. Od prvních krůčků a vizí se iniciativa Nadačního fondu NEUROSMART posunuje ke konkrétním krokům, které přispějí k...

Nároky na zdravotnictví i sociální péči se budou zvyšovat neustále a nárazově mohou být i extrémní, jak jsme byli svědky v časech vrcholící pandemie Covid. Chytré použití telemedicínských a asistivních...

Software pro správu požadavků service desk Unicom, který neustále vyvíjíme a rozšiřujeme o novou funkcionalitu, se denně využívá na magistrátu v Praze již déle než rok a půl!

Ohlédnutí za dalším, již čtvrtým pokračováním DotNet Beer. Tentokrát se akce konala opět v oblíbené restauraci Thálie. Přinášíme pár informací z celé akce a fotoreport.

Minulý týden v Chrudimi proběhla třídenní Letní škola zdravých měst (15. – 17. června) a Icontio bylo u toho. Emil Vařeka prezentoval zásady efektivního projektového řízení.

Neformálnímu setkání DotNET Beer se dostává stále větší oblibě, proto jsme neváhali a uspořádali třetí setkání určené nejen .NET programátorům. Co bylo tentokrát na programu? Přinášíme krátké ohlédnutí za skvělým večerem a fotoreport.

Po úspěchu prvního DotNET Beer jsme neváhali a uspořádali druhé setkání. Co bylo na programu tentokrát? A bude DotNET Beer pravidelná akce? Přinášíme pár informací z vydařené akce a fotoreport.

Produktová řada ICT nástrojů Icontio má přírůstek. IQdoc má velmi hodnotné rozšíření, které ocení především vrcholné orgány veřejné správy. Jak systém funguje a jaké jsou jeho přínosy?

Jaké bylo premiérové neformální setkání .NET programátorů v Brně? Co bylo na programu akce a co návštěvníky zaujalo? Bude se konat i další setkání? Přinášíme krátké ohlédnutí a fotoreport.

Zdokonalujeme projektové řízení úřadů, řízení dokumentace a její workflow, a zároveň usnadňujeme správu vzdělávání pracovníků. Pomáháme snižovat administrativu na nutné minimum a dosahovat maximální efektivity.

Aplikace Icontio jsou vyladěné do harmonie! Jsme partnerem mimořádné kulturní události. Koncert se uskuteční 26. ledna v brněnském Besedním domě, kde se představí Šostakovičův klavírní kvintet g moll a populární Dvořákův Americký kvartet v jedinečné interpretaci.

Velká změna řízení v IT ve státní správě, elektronická identifikace osob eIDAS nebo sledování celkových nákladů projektů? To vše bylo hlavními body konference a my vám přinášíme podrobnější přehled podle jednotlivých řečníků.

Získali jsme certifikaci CIMAF® a zúčastnili se seminářů se zástupci měst. Jak probíhaly semináře v Ostravě, Praze a Brně? Co bylo jejich náplní a kdo nejlépe využije Referenční model řízení městského úřadu?

Konference s názvem "Standardizace agend přenesené působnosti a měření jejich výkonnosti" se koná již tento pátek. Přijďte také!

Commit je obrazem vás samotných a neměli byste jej podcenit. Nabídněte kolegům luxus v podobě ušetřeného času.

Referenční model řízení městského úřadu dle standardu CIMAF® je funkční a v současné době zaváděný nástroj pro efektivní řízení (nejen) veřejných institucí. Stojí za ním spolupráce Českého institutu efektivního managementu (CIEM), Národní sítě zdravých měst a městských úřadů.

Tento významný okamžik jsme se rozhodli pojmout zajímavým způsobem. Společně jsme uspořádali teambuilding formou exkurze do protiatomového a protileteckého krytu 10-Z v Brně.

Poskytujeme konzultace, semináře a workshopy pro podniky, které chtějí začít s projektovým řízením a být v konkurenční výhodě oproti ostatním podnikům. Také pomáháme podnikům při zavedení nástrojů pro projektové řízení, například v podobě PMportalu.

Jan Zámečník zavedl ePíchačku jako jeden z prvních manažerů v České republice. Je s ní spokojený? Jak se s ePíchačkou pracuje a proč by každý manažer měl právě teď zbystřit? V čem všem mu usnadnila podnikání? Nejen to, ale mnohem více se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Je nám velkým potěšením, že se společnost Icontio mohla stát partnerem setkání s panem profesorem Zeleným. Kdo je pan profesor Zelený a čím nás setkání natolik obohatilo?

Proč je tou správnou volbou ePichačka? Protože vykazování s ní bude hračka.

Jakým způsobem se v přístupu k IT změnilo chování zákazníků vzhledem ke krizi posledních let? Jak efektivně reagovat na změny v oblasti IT? A hlavně, co jsou podle nás současné trendy na trhu?

Jak se z pozice ajťáka v bance stát úspěšným podnikatelem v ICT? Je to dlouhá cesta, ale jsem rád, že mohu pracovat na tom, co mě baví.

Těšit se můžete na nejzajímavější novinky ve světě informačních technologií. Budeme Vám pravidelně servírovat porce těch nejzajímavějších zážitků a zkušeností především z naší společnosti.

Adresa Brno

Otevři velkou mapu

Adresa Praha

Otevři velkou mapu

Icontio Ltd., org. složka

  • Spielberk Office Centre
  • Holandská 1
  • 639 00 Brno
  • Czech Republic
  • IČO: 277 29 958
  • DIČ: CZ277 29 958
  • Dat. schránka: a7bdew

Společnost Icontio Ltd., org. složka je vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka A 19701.

Fakturační údaje